wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę na monitoring
 

Monitoring wizyjny - kamery - CCTV - telewizja przemysłowa

Systemy monitoringu wizyjnego dla dużych i małych firm, sklepów, hoteli, domów prywatnych, osiedli i parkingów. Jeśli interesuje Cię wysokiej klasy monitoring wizyjny, doskonale trafiłeś. Różnorodna oferta stanowi gwarancję zadowolenia naszych Klientów. Zapewniamy atrakcyjne ceny, krótkie terminy wykonania i profesjonalne doradztwo.

Monitoring wizyjny

Firma ORFIN.info oferuje wysokiej klasy monitoring. Znajdziesz u nas starannie wyselekcjonowane systemy i sprzęt, który spełni oczekiwania zarówno drobnych przedsiębiorców jak i wymagających Klientów poszukujących systemu dozoru najwyższej klasy. W naszej ofercie: monitoring analogowy, monitoring IP i monitoring analogowy HD-CVI, oferujący wysoką jakość od Full HD do 4K. Tak różnorodna oferta stanowi gwarancję zadowolenia naszych Klientów.

Monitoring wizyjny umożliwia ciągłe rejestrowanie obrazu, a tym samym bycie na bieżąco z tym, co dzieje się na terenie prywatnej posesji lub firmy. Podgląd przez Internet możesz mieć z dowolnego miejsca na świecie - zarówno przez komputer jak i przez telefon komórkowy.

Skontaktuj się z naszym konsultantem, aby zlecić wycenę monitoringu, korzystając z prostego formularza. Wycena najczęściej dokonywana jest bez konieczności wizyty naszego pracownika. W razie potrzeby przed wysłaniem oferty telefonicznie uzgadniamy szczegóły instalacji monitoringu. Wycena jest oczywiście bezpłatna i niezobowiązująca.

Ta strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Nie gwarantujemy dostępności towaru i niezmienności podanych cen.  
 
Skontaktuj się z naszym konsultantem, aby zlecić wycenę monitoringu, korzystając z prostego formularza.
Wycena najczęściej dokonywana jest bez konieczności wizyty naszego pracownika. Przed wysłaniem oferty telefonicznie uzgadniamy szczegóły instalacji monitoringu.
Wycena jest oczywiście bezpłatna i niezobowiązująca.

 

Zobacz zestawy monitoringu przygotowane dla poszczególnych miejsc

 
 

ORFIN.info