zamów terminal przez internet

Terminale płatnicze

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy PayTel dostarczającej terminale płatnicze, które umożliwiają płatności kartą i telefonem, opłaty rachunków oraz doładowania telefonów.

terminale płatnicze

Firma PayTel SA należy do największych operatorów płatności bezgotówkowych w Polsce, działa w oparciu o własne aplikacje terminalowe i własną infrastrukturę, opartą o sprawdzony na świecie system centralny. Posiada status Agenta Rozliczeniowego w NBP, Instytucji Płatniczej, a także jest certyfikowanym procesorem VISA i MasterCard. Jako jedna z nielicznych firm na rynku polskim przeszedł pozytywnie audyt PCI DSS.

Zapewniamy atrakcyjne warunki handlowe. Dostosujemy warunki umowy pod potrzeby Waszej firmy, przeszkolimy personel oraz uruchomimy i skonfigurujemy terminal - bez żadnych dodatkowych opłat!

terminale płatnicze

PayTel to najlepsze warunki na rynku: nie zobowiązuje klienta do założenia rachunku w jakimkolwiek banku; nie pobiera opłat za instalację, szkolenie oraz serwis (wymianę terminali); nie pobiera opłat za dostęp do strony internetowej z raportami; nie pobiera dodatkowych opłat za uruchomienie nowej usługi na terminalu

terminal za darmo!

W ramach programu "Polska Bezgotówkowa" oferujemy terminale płatnicze PayTel na 12 miesięcy bez ponoszenia żadnych kosztów. Możesz wypróbować siłę płatności kartami zupełnie za darmo!
* tylko dla firm nie posiadających dotąd terminala
zobacz więcej

kasa za terminale

Kasa za terminale. Wybierając terminal wraz z kasą fiskalną Elzab lub Novitus możesz otrzymać zwrot 200 zł za każdą parę. Premia może wynieść nawet 600 zł - dla 3 zest. kasa+terminal. Akcja ograniczona czasowo do 30.06.2020 r.
zobacz więcej

terminale - rodzaje

Oferujemy wiele rodzajów terminali płatniczych: przenośne gprs, stacjonarne gprs lub ethernet - również z osobnym pinpadem. Wszystkie terminale obsługują płatności zbliżeniowe.
zobacz więcej

płatności kartą

Akceptacja płatności kartą to podstawowa funkcjonalność terminali płatniczych. PayTel oferuje możliwość przyjmowania transkacji kartowych wszystkich rodzajów kart wydawanych przez Visa i Mastercard.
zobacz więcej

płatność telefonem

Płatność telefonem (BLIK) to prosty, szybki i bezpieczny sposób dokonywania płatności bezgotówkowych. Rozwiązanie to umożliwia dokonanie płatności bez użycia karty płatniczej, np. gdy nie mamy przy sobie portfela.
zobacz więcej

płatność za rachunki

Posiadając terminal płatniczy można też przyjmować płatności za rachunki (eBill). Usługa pozwala poszerzyć ofertę punktu handlowego / usługowego a co za tym idzie, umożliwia dotarcie do szerszego grona klientów.
zobacz więcej

doładowanie telefonów

Dodatkową usługą może być sprzedaż doładowań telefonów. Nie ma już potrzeby magazynowania kuponów - zdrapek na doładowanie telefonów na kartę. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję przy kliencie.
zobacz więcej

doładowania PaySafeCard

PaySafeCard to nowy rodzaj doładowan na terminalach w sieci PayTel, słuzacy do płatnosci w Internecie. PaySafeCard umozliwia dokonanie płatnosci w sieci Internetowej bez koniecznosci podawania danych osobowych oraz posiadania kart płatniczych.
 
zobacz więcej

terminale dla kas Elzab i Novitus

Klientom posiadającym wybrane kasy fiskalne Elzab i Novitus umożliwiamy podłączenie urządzenia do akceptacji kart (terminal lub PIN Pad programowalny) do kasy fiskalnej. To po pierwsze upraszcza korzystanie z terminali, a po drugie jest znacznie tańsze od standardowego terminala.
zobacz więcej