programy dla gastronomii
Systemy dla gastronomii to nieodłączna część dobrze funkcjonujących lokali gastronomicznych. Programy gastronomiczne są przeznaczone dla małych i dużych obiektów gastronomicznych tj. restauracji, kawiarni, pizzerii, pubów, barów itp. Nasze systemy gastronomiczne to kompleksowe rozwiązania doskonałe do rejestracji sprzedaży, kontroli pracy kadry lokalu, prowadzenia zaawansowanych analiz, rozliczania gospodarki magazynowej. Posiadamy programy wielu producentów, aby dopasować ofertę najlepiej do potrzeb.
zobacz naszą ofertę systemów dla gastronomii
POSy dla gastronomii
POSy i komputery. Ekrany dotykowe w gastronomii to w chwili obecnej standard. O wiele łatwiej i szybciej obsługujemy w ten sposób klienta. Oferowany sprzęt jest odporny na trudne warunki (zalania, zabrudzenia). Komputery takie wykorzystywane są zarówno przy barze przez kelnerów jak i w systemie kuchennym KDS. Mogą zostać wyposażone w czytnik kart jeszcze bardziej usprawniający system logowania oraz wyświetlacze dla klienta.
POSy i komputery dla gastronomii
drukarki zamówień
Drukarki zamówień (drukarki bonowe lub bonowniki) są najczęściej używane w celu wydrukowania na papierze termicznym zamówień, kodów, paragonów niefiskalnych itp. Brak potrzeby używania tuszu czy proszku sprawia, że są często używane w kuchni do drukowania zamówień klientów
Drukarki zamówień zapewniają szybką realizację zamówień klientów, eliminują błędy w informacjach które są przekazywane do kuchni, umożliwiają pełną kontrolę stanu realizacji zamówień oraz czasu przygotowywania dań.
drukarki zamówień - zobacz ofertę
systemy przywoławcze
Systemy przywoławcze w restauracjach są doskonałym sposobem na usprawnienie pracy i przyspieszenie obsługi klientów. Goście już nie muszą obawiać się tego, że będą długo oczekiwali na podanie menu, przyjecie zamówienia czy otrzymanie rachunku.
Przy obsłudze przez kelnera na stoliku są przyciski, za pomocą których może wezwać kelnera do zamówienia czy rachunku. W lokalach samoobsługowych możemy łatwo przywołać klienta informacją, że jego zamówienie jest już gotowe do odbioru.
zobacz ofertę systemów przywoławczych
wagi gastronomiczne
Kuchenne wagi gastronomiczne przeznaczone są do wszelkiego rodzaju lokali tj. restauracje, stołówki, catering, sale weselne i bankietowe, kuchnie szpitalne. Elektroniczne sterowanie oraz czytelny wyświetlacz pozwalają na szybkie i wygodne ważenie produktów niezbędnych do przygotowania serwowanych potraw. Waga kuchenna w zależności od potrzeb posiada zakres ważenia od 2 do 5 kg
wagi gastronomiczne - więcej
czytniki kodów kreskowych
Czytniki kodów kreskowych są coraz częściej stosowane również w gastronomii, przyspieszając obsługę kelnerską. Wszystkie gotowe produkty mają kod kreskowy. Znacznie szybciej jest zeskanować czytnikiem, niż szukać wśród artykułów na POSie.
Do gastronomii polecamy czytniki 1d i 2d o zwiększonej wytrzymałości i odporności na zalania.
 
czytniki kodów kreskowych - nasza oferta
systemy dla hoteli
Systemy hotelowe - w naszej ofercie również kompletny system do obsługi hotelu. To przede wszystkim oprogramowanie zapewniającą obsługę meldunków, rezerwacji, spa, pakietów pobytowych ale również system zamków elektronicznych czy udostępniony internet.
Odpowiednio dobrany do potrzeb personelu system hotelowy w zgrabny sposób automatyzuje wszystkie czynności, które od momentu wdrożenia staną się tylko przykrym wspomnieniem recepcji.
 
systemy dla hoteli - zobacz więcej