Systemy dla gastronomii

systemy dla gastronomii

Systemy dla gastronomii to nieodłączna część dobrze funkcjonujących lokali gastronomicznych. Programy gastronomiczne są przeznaczone dla małych i dużych obiektów gastronomicznych tj. restauracji, kawiarni, pizzerii, pubów, barów itp. Nasze systemy gastronomiczne to kompleksowe rozwiązania doskonałe do rejestracji sprzedaży, kontroli pracy kadry lokalu, prowadzenia zaawansowanych analiz, rozliczania gospodarki magazynowej. Posiadamy programy wielu producentów, aby dopasować ofertę najlepiej do potrzeb.

systemy Novitus

Polski producent kas fiskalnych stworzył innowacyjne urządzenia oparte na tabletach z Androidem. Dzięki współpracy w grupie kapitałowej z Insoftem uzyskano świetne programy sprzedaży dla kas One i Next. Oprócz standardowych funkcji w 2020 roku zaimplementowano rozwiązania dla gastronomii: stoliki, wiele otwartych rachunków, numerowane zamówienia kuchenne etc. To najtańszy system gastronomiczny, który dodatkowo możemy połączyć z Novicloud i mieć dostęp do wszystkich danych w chmurze. ( zobacz więcej )

oprogramowanie Dotykačka

Dotykačka jest łatwym w obsłudze, szybkim systemem kasowym dedykowany dla firm świadczących usługi, małych lokali gastronomicznych, foodtruck oraz sklepów. Mimo, że jest oparty na chmurze może również pracować bez dostępu do internetu. Atrakcyjne opłaty abonamentowe oraz możliwość w cenie drukarki fiskalnej profesjonalnego tabletu powodują, że ten system wybiera wielu klientów. ( zobacz więcej )

oprogramowanie Storyous

Czeski start up z powodzeniem radzi sobie również w Polsce od kilku lat. System oparty na aplikacji androidowej pracuje w chmurze. Oprogramowanie Storyous działa na popularnych tabletach, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca i wygląda estetycznie. System opłaty abonamentowej pozwala zaoszczędzić wydatków na początku działalności. Storyous może również zostać zainstalowany w Novitusie Next ( zobacz więcej )

oprogramowanie GoPOS

Nowoczesne oprogramowanie działające zarówno na Android jak i na Windows. Jeśli potrafisz używać tabletu potrafisz używać GoPOS! Nawet zaawansowana funkcjonalność taka jak dzielenie rachunków czy zwroty jest bardzo intuicyjna i prosta. Nauczenie się sprzedaży zajmuje chwile. GoPOS działa również na kasie Novitus Next ( zobacz więcej )

oprogramowanie Flow

Świetne oprogramowanie z Lublina. Nowoczesny design, wygodny i efektywny system zarządzania dla lokali gastronomicznych. FLOW można skonfigurować do sprzedaży restauracyjnej, barowej lub sklepowej, w ramach jednej instalacji na terminalach dotykowych POS oraz tabletach i smartphonach z systemem Android. Niemal dowolna kompozycja wyglądu pulpitów. Idealne rozwiązanie nawet dla największych restauracji. Dla pizzeri dodatkowa funkcjonalność w tworzeniu pizzy ale także zamówień online i dowozów z rozliczeniem kierowców. ( zobacz więcej )

oprogramowanie Bistro

Program BISTRO BUSINESS kłodzkiej firmy SYMPLEX doskonale sprawdza się zarówno w restauracji, fast foodzie, czy pizzerii. Jest prosty w obsłudze, ma przejrzysty interfejs i niewielkie wymagania systemowe, dzięki czemu działa naprawdę szybko. Obsługa gospodarki magazynowej w połączeniu z innym oprogramowaniem tej marki - Small Business. ( zobacz więcej )

oprogramowanie FIS-POS Bistro

FIS-POS Bistro firmy Flashcom jest intuicyjnym, wielofunkcyjnym systemem do obsługi punktów gastronomicznych. Oparty na interfejsie graficznym, pozwala na łatwiejszą i sprawniejszą obsługę klienta. Szybka obsługa stolików, wiele form rozliczania płatności, czytelny wydruk zamówień, prosta inwentaryzacja sprawia, że jest to program dla gastronomii z zastosowaniem dla małej , średniej i dużej gastronomii. ( zobacz więcej )

programy S4H

Firma S4H z Kołobrzegu to uznany producent oprogramowania od niemal 20 lat (wcześniej pod inną nazwą). S4H to program do gastronomii, który wspiera sprzedaż w restauracjach, klubach, kawiarniach, stołówkach. Wspomaga także tworzenie jadłospisów, planowanie zakupów i racjonalne dysponowanie stawkami żywieniowymi. Program jest intuicyjny, dzięki czemu każdy pracownik szybko uczy się jego obsługi. ( zobacz więcej )